O SPOLEČNOSTI


PPD Laminate byla založena jako rodinná společnost. Pevné základy nám dávají letité zkušenosti s kompozity, které jsou čerpány po tři generace.

Zabýváme se výrobou zakázkových sklolaminátových produktů v různých  odvětvích -zemědělství, rybářství, stavebnictví, sanitární vybavení, chemický, zbrojní a potravinářský průmysl. Výrobky pro kolejové vozidla s atesty na samozhášivost. Výroba a opravy retenčních nádrží na dešťovou vodu, postřiky, záchytné jímky a kontejnery. Renovujeme i sila a vodárenské nádrže, kde je potřeba pro práci vysokozdvižná plošina. Speciální výroba je pak zaměřena na kevlarové (aramidové) výrobky pro armádu a zbrojní průmysl. Naše uhlíkové (compositové) výrobky pak nacházejí své uplatnění v letectví.

Pro výrobu ztužených plastových dílů (compositů) využíváme moderní postupy i tradiční ověřené metody. K udržení vysoké kvality výrobků, jsou materiály použité pro výrobu převážně od českých dodavatelů.

Naše společnost disponuje výrobními prostory v hale o velikosti 250m2 s nakládací rampou a venkovními skladovými prostory o rozloze  1000m2